Şıklık,sadelik ve asaletten yola çıkan Mazura “Quality That Fits”sloganı ile marka serüvenine başlamıştır.Kırk yıl boyunca tekstil ile uğraşan bir babanın oğlu olan marka kurucusu Emrah ÜNAL’ın çocukluğu da bu işin mutfağında geçmiştir.Söz konusu işin mutfağında geçen koca bir çocukluk dönemi olunca kendisi baba yadigarı olan bu mesleği 2011’den bu yana daha yeni ve modern bir formda Mazura kalitesi altında devam ettirmiştir.

Türkiye' deki en büyük markalara sunduğumuz birbirinden farklı desen,renk ve kumaşta erkek giyimin tamamlayıcısı olan bu özel aksesuarlar ile oluşturduğumuz kaliteyi Mazura adı altında da sizlerle de paylaşıyoruz.

Adını dikiş makinesinde “ipliğin sarıldığı bobin” anlamına gelen masura ve terziliğin en önemli sembolü olan “mezura” kelimelerinden alırken;şıklığı ve kaliteyi isminde dahi barındıran detaylardan yaratıyor. Mazuranın dokunduğu her bir detay kadar kusursuzca seçilmiş aksesuarlar usta eller ve seçkin kumaşlarla birleşince zor beğenenlerin dahi gözdesi olmaktadır. Bugün büyüyen üretim kapasitesi ve Türkiyedeki nerdeyse tüm erkek giyim markalarına verdiği aksesuarları ve zengin müşteri potansiyeli ile yoluna devam eden Mazura, Galata’nın tarihi dokusundan aldığı ilham ile en sevilen caddelerinden biri olan Serdar-ı Ekremde sizler için tasarlamaya ve üretmeye devam etmektedir.Bu ünlü caddede siz müşterilerimize büyük bir memnuniyetle kapılarımızı açmaktayız.

BİZİ FARKLI YAPAN

ÜST
KALİTE

Türkiye’de ilk defa ceketlik kumaştan papyon ve kravat koleksiyonu çıkaran Mazuragalata kalite ve Farklılık olarak "Bilinenin dışında" düşünce ve entegre malzemeleri tercih etmektedir.

SÜPER
FİYAT

Mazura üretmiş olduğu ürünleri en teknoloji ile insan sağlığına son derece duyarlı mekanik kombine sistemler ile üretmektedir.Bu çalışma disipline ek emsallerine göre daha uygun fiyat garantisi sunar

MÜŞTERİ
HİZMETLERİ

Mazuratelye kesintisiz müşteri hizmetleri desteği ile ürünü satın almadan önce ve sonra daimi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Mazura kalitesi ticari ilişkiler dışında da hep devam eder..

14 GÜN İÇİNDE İADE

Ürünlerimizden memnun kalmazsanız 14 gün içerisinde iade edebilirsiniz.Herhangi soru,görüş ve önerieriniz için müşteri hizmetleri destek birimimizden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

1

Kol Düğmesi

Her zaman mükemmellik ve kalite peşinde olan müşerilerimiz için el işçiliği ve yaratıcılığın birleştiği bir sanatın ürünü Mazura Kol Düğmeleri. İstediğiniz stil, tarz ve renkte, istediğiniz materyalden özel olarak üretilen Mazura Kol Düğmeleri ile sadece şıklığınıza şıklık katacaksınız!

2

PAPYON

Mazura, şıklığınız için kişiye özel ve sadece en iyi kalite, özel üretim papyonlar sunuyor. Farklılığınızı ortaya koyacak, zevk ve stilinize uygun olarak tasarlanan ve üretilen papyon modellerimiz ile Mazura sizi bir adım öne çıkarıyor. 

3

Gömlek

Kaliteyi detaylardan yaratan Mazura, gömlek düşkünlerine de Özel Dikim Gömlek servisi ile hizmet veriyor. Özellikle farklı tasarımlar ve size özel kişisel vücut ölçülerinizle üretilen Mazura Özel Dikim gömlekleri sizin ideal ölçüleriniz belirlendikten sonra size özel kalıp çıkarılarak hazırlanır. Gömlek provasının ardından gerekli düzeltmeler ve değişiklikler yapılan Özel Dikim gömleğiniz kişisel vücut ölçülerinize uyumlu olarak daha rahat, şık ve doğal bir deneyim sağlar.

4

Takım

Mazura terzileri tarafından kişisel istekleriniz ve vücut ölçülerinize uygun olarak size özel kalıplardan çıkarılan Mazura Özel Dikim Takım Elbiseleri ile sadece fiziksel değil aynı zamanda kendine güvenmenin rahatlığını yaşayacaksınız. Tamamen el işçiliği ile 210S’e kadar yün, devetüyü ve kaşmir İtalyan kumaşlardan sizin zevkinize göre dikilen takımları bonuz ucu veya sedef düğmeler ve ipeksi astarlar ile süslüyoruz. Özel programınıza göre planladığımız provalar sonrasında tam üzerinize oturması sağlanan Mazura Takım Elbiseler ile tüm bakışları üzerinize toplamaya hazır olun.

5

ÖZEL GÜNLER

Mazura sadece günlük iş ve özel hayatınızda değil aynı zamanda özel günlerinizde de sizi farklılaştırmak için çalışıyor. Ismarlama gömlekten smokine, kuşaktan yeleğe, fulardan papyona, ayakkabıdan mendile, özel gününüzde herşeyin size özel ve tam da istediğiniz gibi olmasını sağlıyoruz. Saten, ipek veya grogren aksesuarlarla zenginleştirebileceğiniz İtalyan kumaşlardan size özel üretilen simokin, Mısır pamuğu simokin gömleği ve özel tasarım ayakkabı ile özel gününüzde de sizin yanınızdayız.

 

6

Stil Danışmanlığı

“Üzerinize Oturan Kalite” giyim konusunda kendi stilini yaratmak isteyen, profesyonel yaşamda fark yaratmak isteyen ve giyim kültürü üzerine bilgi sahibi olmak isteyen müşterilerimize özel hazırlanan bir eğitimdir. Mazura stil ve gardırop danışmanları, eğitim için sizleri adresinizde ziyaret edecekler. Vücüt ve renk analizlerinizden sonra 1 haftalık tüm kıyafetlerinizi masaya yatırarak gardırop analizinizi yaparak sizleri detaylar konsunda bilgilendirecekler ve önerilerde bulunacaklar. İnteraktif bir şekilde 1 haftalık kombinlerinizi yaparak hem eğlenceli hem de oldukça ilginç bir deneyimin parçası olacaksınız. Belki yıllar öncesinde kalmış bir kravatınızı tadilat önerisi ile canlandıracağız, belki de sizlere mendil ve yaka iğnesi kullandırmaya başlayacağız.

 

TOP